O mně

Jsem spolehlivá účetní s více než 20-ti letou praxí a nyní víc jak 6 let v tomto oboru podnikám pod vlastním jménem.

Zkušenosti mám s vedením účetnictví jak fyzických osob (OSVČ) tak i právnických osob jako a.s., s.r.o., v.o.s., k.s., družstvo, nadace, v podstatě všemi formami PO, zkušenosti s vedením učetnictví firem i fyzických osob dovážejících nebo nakupujících produkty z jiných kontinentů (např. Asie, Afrika). Jako další můžu zmínit samozřejmosti jako jsou zkušenosti s novinkou p. Babiše KONTROLNÍ HLÁŠENÍ a s kontrolami z finančních, sociálních úřadů, zdravotních pojišťoven atd. které proběhli vždy bez problémů. Jako záruku Vám mohu nabídnout reference od mých spokojených zákazníků (OSVČ, právnické osoby - a.s., s.r.o., družstva a podobně) po osobní schůzce u mně nebo u Vás v kanceláři.

Dále bych uvedla že jsem samozřejmě pojištěná jako většina spolehlivých firem které se zabývají vedením účetnictví.

Preferuji externí vedení účetnictví, ale nevylučuji ani interní vedení účetnictví přímo ve Vaší firmě, dále jednoznačně individuální přístup ke klientovi a maximální znalost jeho požadavků. Tento postup mým klientům nabízí značné finanční a časové úspory a maximalizaci využití dostupných informací.

Proto mne neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronicky, ráda Vám připravím komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb a zodpovím všechny další otázky.